Lokalizacja:Polska
WoGa Nosework Aktualności 21.06.2020 Zawody WoGa Novice w Warszawie.

21.06.2020 Zawody WoGa Novice w Warszawie.

21.06.2020 odbyły się drugie rankingowe zawody WoGa Novice, tym razem w Warszawie. Było to wyzwanie, ponieważ poza małą publicznością udział brały również: suczka w cieczce oraz psy lękowe.

zawody WoGa Nosework w Warszawie 21.06.2020 Natalia i Chilli

Myślimy, że śmiało można powiedzieć, że stanęliśmy na wysokości zadania – organizatorzy oraz zawodnicy. Bo nosework jest dla każdego 

Zgodnie z regulaminem zawodów WoGa (https://woganosework.pl/regulamin-zawodow-woga-nosework/) o udziale w zawodach suczki w cieczce decyduje sędzia. Jeśli warunki na to pozwalają powinien dopuścić taką suczkę do startów, oczywiście dbając o komfort innych startujących psów. Suczka taka startuje na końcu, po wszystkich zawodnikach, nie może również swobodnie przemieszczać się podczas startów innych psów. W zawodach w Warszawie startowała jedna suczka w cieczce i start ten okazał się sukcesem. Startowały również psy lękowe, którym stworzono możliwie najlepsze warunki oczekiwania na starty.

zawody WoGa Nosework w Warszawie 21.06.2020 Agata i Rosa

Wszelkie problematyczne informacje, typu pies lękowy czy suczka w cieczce muszą być przekazane sędziemu wcześniej, podczas zgłoszenia psa na zawody. Najlepiej również nawiązać bezpośredni kontakt z WoGa, by ustalić szczegóły takich startów.

21.06.2020 Zawody WoGa Novice – Wyniki:

Pierwsze miejsce ex aequo zajęli:
Agnieszka Samolej i Jazz oraz Agata Taraszkiewicz i Rosa, miejsce trzecie – Natalia Radzyńska i Chilli! Wielkie gratulacje.
Aby znaleźć się na podium trzeba było mieć wszystkie czyste starty, co nie było łatwe.

zawody WoGa Nosework w Warszawie 21.06.2020 Agnieszka i Jazz

Magda Kierszniewska i Froda – podjęły trudną i bardzo odpowiedzialną decyzję na jednym ringu 👍, Hanna Wingrowicz i Power – rwali się wręcz do pracy, a ich oznaczenie jest coraz lepsze, Kasia Katarzyna i Piorun popisali się pięknym handlingiem i oznaczeniem, a Agnieszka Smakosz i Kostek – pokazali świetną komunikację na ringach.

zawody WoGa Nosework 21.06.2020 Magda i Froda

Wielkie podziękowania dla naszych partnerów,wspierających startujących – Brit Carnilove Uniszki Gryzaki.

Moje podziękowania również dla osób, które pomagały podczas zawodów: Mal Piernik oraz Adam Ski.

Zapraszamy na kolejne zawody, tym razem w Bydgoszczy.

Related Posts