Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs nosework online dla początkujących. Metoda czeska

8 kwietnia 2020 @ 11:00 - 29 kwietnia 2020 @ 23:30

Kurs przeznaczony jest dla zespołów, które nie próbowały jeszcze nosework lub są na bardzo początkowym etapie treningów. Ćwiczyć można na każdym zapachu. Jeśli życzą sobie Państwo trenować na hydrolatach lub olejkach muszą je Państwo posiadać – trenerka pokaże jak przygotować próbkę zapachową, jednak ćwiczący przed pierwszym treningiem musi mieć zapach. W metodzie (opieram się na czeskiej) oryginalnie stosuje się zapachy naturalne.

nosework online kurs dla początkujących

FORMA KURSU:
6 indywidualnych treningów online. Materiały i filmy instruktażowe. Pomiędzy treningami kontakt z trenerką, analizy treningów offline.

W każdą ŚRODĘ i SOBOTĘ otrzymają Państwo materiały treningowe i film instruktażowy do treningów na 3 dni. Po tym czasie każdy indywidualnie będzie miał 30-minutowy trening online za pośrednictwem platformy do wideokonferencji. Podczas 3 dni treningów zespół powinien wysyłać nagrania swoich treningów trenerce, będą one podstawą do analiz. Będą też one omawiane podczas spotkania online. W wyjątkowych sytuacjach trening online może zostać przesunięty na inny dzień (choroba uczestnika lub inne ważne powody). Z założenia jeden dzień w tygodniu jest wolny 😉

TERMIN KURSU:
Kurs trwa 3 tygodnie. Kurs można zacząć w każdą środę.

PROGRAM:
Przygotowanie próbki zapachowej, przechowywanie i używanie
Wprowadzenie zapachu
Aktywne przeszukiwanie
Komendy, rytuały
Rodzaje przeszukań
Przygotowanie do testów ORT Discrimination Novice

KOSZT KURSU:
200zł

ZAPISY:
https://forms.gle/GEGwS9vA7Ty1tuYdA

PROWADZĄCA:
Joanna Wolak – założycielka, instruktorka i sędzia WoGa Nosework, instruktorka Polskiej Ligi Nosework i Nosework Polska, socjolog, muzyk i jedna z najlepszych zawodniczek nosework w Polsce. Od kilku lat zdobywa pierwsze lokaty na zawodach organizowanych przez różne organizacje w naszym kraju. W 2019 r. w teamie z Tashim, owczarkiem sheltie jako pierwsza z powodzeniem startowała w klasie 2 na zawodach PLN oraz w klasie 3 na zawodach Nosework Polska. W tym samym roku zdobyła z Nim tytuł wicemistrza Polski Polskiej Ligi Nosework oraz Master of Nosework NW-Z w Czechach. Od kilku lat regularnie trenuje, szkoli się i startuje w Czechach. Nosework trenuje również ze skunksem Emilem, z którym odnosi sukcesy startując w Polsce i zagranicą.

#jakzaczacnosework #noseworkpodstawy #woga #woganosework #noseworkcoto #noseworkcotojest #noseworkdlapoczątkujących #noseworkdlapsa #noseworkforbeginners #noseworkguide #noseworkhowtostart #noseworkonline #noseworkwdomu #zostańwdomu #noseworkonlineclasses #noseworkonlinekurs

Miejsce wydarzenia

online

Organizator

WoGa Nosework
Adres e-mail:
woganosework@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator