Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Obóz nosework – kujawsko-pomorskie

2 lipca 2021 @ 15:00 - 7 lipca 2021 @ 15:00

Zapraszam na obóz nosework – kujawsko-pomorskie.

obóz nosework kujawsko-pomorskie

Kiedy:

02-07.2021

Gdzie:

Kamień Krajeński, województwo kujawsko-pomorskie

Prowadząca:

Joanna Wolak https://sites.google.com/view/oboz-nosework/trenerka

Warunki:

pokoje dwuosobowe w domkach, w każdym domku dwa pokoje (jeden przechodni do kuchni). Domki wyposażone są w wodę, energię elektryczną, kuchnię z lodówką i kuchenką gazową oraz łazienkę z toaletą i natryskami. Do dyspozycji gości jest stołówka, salka do tenisa stołowego, budynek przeznaczony do przechowywania sprzętu wodnego, plac zabaw dla najmłodszych wczasowiczów oraz parking samochodowy. Dodatkowym atutem są cztery profesjonalne boiska do piłki siatkowej plażowej z pełnym wyposażeniem. Goście mają też możliwość odbierania darmowego sygnału WiFi na całej plaży. Oczywiście jest też strzeżone kąpielisko 🙂 i miejsce na ognisko.

Dla kogo:

dla każdego, zarówno zespołów które jeszcze nie trenowały nosework, jak i zaawansowanych.

Plan:

6 treningów, nosetrekking (dla zespołów początkujących 7 treningów zamiast nosetrekkingu). Wykład na dowolnie wybrany temat o nosework. Ognisko. Istnieje możliwość zorganizowania testów ORT lub/i egzaminów Nosework Polska.

Limit zespołów:

10

Dodatkowo możliwe zajęcia rally-o z elementami posłuszeństwa, prowadzone przez Zuzannę Chomczyk (w przypadku zainteresowania prosimy o wpisanie w formularzu zgłoszeniowym – szczegóły zostaną przesłane mailem). O Zuzi info na końcu 🙂

Koszty:

1 zespół trenujący (1 osoba-1 pies) w pokoju dwuosobowym- 850zł/zespół

2 zespoły trenujące (2 osoby, 2 psy) w pokoju dwuosobowym – 750zł/zespół

Dopłata za osobę towarzyszącą w pokoju dwuosobowym z trenującym zespołem – 350zł/osoba

Inne przypadki rozpatrywane indywidualnie

Cena zawiera:

noclegi

6 treningów + nosetrekking (lub 7 treningów)

wykład

ognisko

Cena nie zawiera:

dojazdu

wyżywienia (możliwe obiady na miejscu, na stołówce)

Zgłoszenia:

Formularz zgłoszeniowy dla zespołu trenującego (jeśli będą dwa zespoły w jednym pokoju każdy zespół oddzielnie wypełnia formularz)

forms.gle/p9mrppMQ93W4Xowe9

Formularz zgłoszeniowy dla osoby towarzyszącej (jeśli będą dwie osoby w jednym pokoju każda z nich oddzielnie wypełnia formularz)

forms.gle/1MbvuF3biXY7ujReA

Serdecznie zapraszmy na obóz nosework – kujawsko-pomorskie 🙂

 

Zuzia i Bugatti

Zaufanie współpraca szacunek to idealny fundament do budowania wyjątkowych i niepowtarzalnych relacji na linii pies – człowiek. Codziennie pomagam ludziom zrozumieć ich psy. To jak funkcjonują, dlaczego się zachowują tak, a nie inaczej i w jakim kierunku rozwinąć ich relację, aby układała się jak najlepiej. W mojej pracy skupiam się na nauce jasnej komunikacji na linii pies – człowiek, aby pies był fantastycznym towarzyszem człowieka, a nie problemem.

Jestem licencjonowanym instruktorem szkolenia psów z uprawnieniami wydanymi przez Związek kynologiczny w Polsce. Zajmuję się szkoleniem psów towarzyszących i pracuję z nimi od 2013 roku bez przerwy. W tym czasie nauczyłam się jak wiele w zespole zależy od przewodnika i jego podejścia oraz tego, że nie ma złych psów – są jedynie takie, którym nie zostało poświęcone wystarczająco dużo czasu. Wraz z moją bokserką rozwijamy się dość wszechstronnie. Pracowałyśmy zarówno nad posłuszeństwem, jak i obroną sportową, tropieniem oraz rally-o, bardzo lubimy wyzwania, a nic co obce nie jest nam straszne. Od niedawna także próbujemy swoich sił w noseworku i jesteśmy z treningu na trening coraz lepsze. Nowe wyzwania jakie stawia przed nami każdy sport pozwala na jeszcze lepsze poznanie siebie, swoich słabości i pogłębienie naszej relacji.

 

 

Szczegóły

Początek:
2 lipca 2021 @ 15:00
Koniec:
7 lipca 2021 @ 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Kamień Krajeński
kujawsko-pomorskie + Google Map