Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zawody OPEN WoGa Nosework Novice

19 kwietnia 2020 @ 15:00 - 18:00

Zawody OPEN WoGa Nosework Novice

To PIERWSZE ZAWODY W POLSCE, w których mogą wziąć udział wszyscy, NIEZALEŻNIE OD RODZAJU PRÓBEK. Nie trzeba też mieć zdanych ŻADNYCH EGZAMINÓW/TESTÓW.

Formuła:

3 ringi:
Discrimination: 10 przedmiotów – 1 próbka
Urban Interior: teren zurbanizowany w budynku – 1 próbka
Urban Exterior: teren zurbanizowany poza budynkiem – 1 próbka.

Maksymalny czas pracy na ringu – 3 minuty. W przypadku dyskryminacji możliwe są 3 przejścia na ringu. Pies powinien sprawdzać przedmioty po kolei. Każde zawrócenie liczone jest jako kolejne przejście.

Zwycięzcą zostanie ten zespół, który łącznie na 3 ringach zdobędzie najwięcej punktów. W przypadku równej ilości punktów będzie brany pod uwagę łączny czas czystych przebiegów.

Ilość punktów za znalezioną próbkę – 10. Ilość punktów za wrażenie ogólne – 10/ring. W przypadku dyskwalifikacji – nie ma punktów ani za próbkę ani za wrażenie ogólne. Punkty za wrażenie ogólne to punkty za handling, stosunek do psa, oraz stan ringu po jego przeszukaniu ;). Dyskwalifikacje – przekroczony limit czasu, zanieczyszczenie ringu (wypróżnienie się psa, upuszczenie smakołyku, zabawki), celowe zniszczenie/niszczenie elementów ringu, zgłoszenie fałszywego alarmu. Dyskwalifikacja na ringu nie wyklucza z dalszego udziału w zawodach.

Ringi będą przygotowane oddzielne dla każdego rodzaju zapachu. Maksymalny czas odłożenia – 3 godziny.

Możliwe, że sędzia zwróci się do niektórych osób o dostarczenie wcześniej próbek zapachowych (w uzgodniony sposób i w dogodnym terminie). Sędzia dysponuje własnymi próbkami: naturalne próbki cynamonu cassia, pomarańczy, goździka (stosowane w Polskiej Lidze Nosework), naturalne próbki anyżu, olejkowe próbki cynamonu, pomarańczy i goździka (stosowane w Nosework Polska).

Suczki w cieczce mogą startować, ale nie mogą być na terenie zawodów i będą startować na końcu. Zespoły takie powinny zgłosić organizatorom informację o cieczce do 13.04 do godziny 20.00. Przewodnicy muszą się w pełni podporządkować zaleceniom organizatorów, w przeciwnym razie grozi im dyskwalifikacja.

Kiedy:

19.04.2020 godzina 15.00

Gdzie:

Konstruktorska 6/110

Koszt:

90 zł

Zapisy:

Formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/6TEM2HGYXRCQL4FJ7

Zapisy trwają do 13 kwietnia do godziny 20.00.

Zapraszamy na Zawody OPEN WoGa Nosework Novice!

#nosework #zawodynosework #zawodynoseworkpolska #zawodyopennosework #noseworking #woga #woganosework #noseworkwarszawa #detekcja #detekcjazapachów #noseworkcompetiton #noseworkchallenge #noseworkwpolsce #noseworkinpoland #dogtrainer #odor #odortest #zabawywęchowe #treningpsa #zawodydlawszystkich

Szczegóły

Data:
19 kwietnia 2020
Godzina:
15:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

WoGa Nosework
Adres e-mail:
woganosework@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator