Osiągnięcia

2021.05.08 – Zawody o Mistrzostwo Polskiej Ligi Nosework w Karmanowicach, kl. 1:

  • Dominika i Axel – 5 miejsce w kategorii Pojazdy, 5 miejsce w kategorii Teren, 8 miejsce w kategorii Pomieszczenia, 9 miejsce w kategorii Przedmioty.

2021.04.25 – Zawody Malinowy Pies K9 Project,kl. zaawansowani:

  • Dominika i Axel – 1 i 2 miejsce.

2021.03.21 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Lesznie pod Warszawą, kl. Novice:

  • Klaudia i Ozzy – 1 miejsce,
  • Paweł i Tytus – 2 miejsce,
  • Iwona i Sali– 5 miejsce,
  • Agnieszka i Jazz – 6 miejsce,
  • Kasia i Bintik – 10 miejsce,
  • Agnieszka i Nikke – 12 miejsce.

2021.02.14 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Czarnowodzie, kl. Novice:

  • Paulina i Fama – 1 miejsce,
  • Paweł i Tytus – 2 miejsce,
  • Iwona i Sali – 3 miejsce,
  • Agnieszka i Jazz – 4 miejsce,
  • Kasia i Bintik – 5 miejsce.

2021.01.16 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Gdańsku, kl. Novice:

  • Kasia i Bintik – 2 miejsce,
  • Agnieszka i Jazz – 3 miejsce.

2020.12.06 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Warszawie, kl. Novice:

  • Agnieszka i Jazz – 1 miejsce,
  • Iwona i Sali – 3 miejsce,
  • Paweł i Tytus – 7 miejsce,
  • Magda i Froda – 11 miejsce,
  • Kasia i Bintik – 13 miejsce.

2020.11.08 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Czarnowodzie, kl. Novice:

  • Arleta i Nobel – 2 miejsce,
  • Klaudia i Ozzy – 3 miejsce,
  • Agnieszka i Jazz – 4 miejsce,
  • Iwona i Sali, Paweł i Tytus – 5 miejsce,
  • Kasia i Bintik – 7 miejsce.

2020.10.18 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Skawinie, kl. Novice:

  • Arleta i Nobel – 1 miejsce,
  • Agnieszka i Jazz – 2 miejsce,
  • Paulina i Fama – 3 miejsce,
  • Iwona i Sali – 4 miejsce,
  • Paweł i Tytus – 5 miejsce,
  • Agnieszka i Wichurka – 6 miejsce,
  • Kasia i Bintik – 8 miejsce,
  • Iwona i Skiper – 9 miejsce.

2020.10.11 – Zawody Polskiej Ligi Nosework w Karmanowicach, kl. 1:

  • Dominika i Axel – 1 miejsce w kategorii Teren, 3 miejsce w kategorii Przedmioty.

2020.10.10 – Testy Polskiej Ligi Nosework w Karmanowicach:

  • Klaudia i Ozzy – zdany test cynamonu.

2020.10.10 – Zawody Polskiej Ligi Nosework w Karmanowicach, kl. 0:

  • Agnieszka i Zuri – 1 miejsce w kategorii Pomieszczenia, 6 miejsce w kategorii Przedmioty, 12 miejsce w kategorii Pojazdy, 14 miejsce w kategorii Teren,
  • Kasia i Bintik – 7 miejsce w kategorii Teren, 5 miejsce w kategorii Przedmioty, 11 miejsce w kategorii Pojazdy, 14 miejsce w kategorii Pomieszczenia,
  • Klaudia i Ozzy – 2 miejsce w kategorii Teren, 6 miejsce w kategorii Pomieszczenia, 7 miejsce w kategorii Pojazdy,
  • Dominika i Axel – 3 miejsce w kategorii Teren, 2 miejsce w kategorii Pojazdy, 9 miejsce w kategorii Pomieszczenia.

2020.10.03 – Testy Polskiej Ligi Nosework w Warszawie:

  • Kasia i Bintik – zdany test cynamonu i pomarańczy,
  • Kasia i Carlos – zdany test cynamonu i pomarańczy,
  • Agnieszka i Jazz – zdany test cynamonu, pomarańczy i goździka,
  • Agnieszka i Zuri – zdany test cynamonu i pomarańczy.

2020.09.26 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Warszawie, kl. Novice:

  • Magda i Froda – 1 miejsce,
  • Kasia i Bintik – 2 miejsce,
  • Gosia i Geri – 12 miejsce.

2020.09.06 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa we Wrocławiu, kl. Novice:

  • Iwona i Sali – 1 miejsce,
  • Paweł i Tytus – 2 miejsce,
  • Agnieszka i Jazz – 3 miejsce,
  • Arleta i Nobel – 3 miejsce,
  • Paulina i Fama – 6 miejsce,
  • Damian i Yuuki – 8 miejsce,
  • Paulina i Timon – 9 miejsce.

2020.08.16 – Zawody Nosework Polska w Poznaniu:

  • Joanna i Tashi – 1 miejsce w kategoriach: Containers, Water.

2020.08.15 – Zawody Nosework Polska w Poznaniu:

  • Joanna i Tashi – 1 miejsce w kategoriach: Containers, Water, Interior, Vehicle.

2020.08.09 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Łapinie Kartuskim, kl. Novice:

  • Iwona i Sali – 1 miejsce,
  • Agnieszka i Jazz – 3 miejsce,
  • Kasia i Bintik – 5 miejsce,
  • Magda i Froda – 6 miejsce,
  • Paweł i Tytus – 7 miejsce.

2020.08.01 – Zawody Nosework Polska w Tarnowie Podgórnym:

  • Joanna i Tashi – 1 miejsce w kategoriach: Containers, Water, Exterior.

2020.07.18 – Testy ORT w Warszawie:

  • Magda i Froda – zdany test Discrimination Novice.

2020.07.18 – Zawody Nosework Polska w Warszawie:

  • Magda i Froda – 5 miejsce w kategorii Exterior,
  • Hania i Power – 2 miejsce w kategorii Containers, 1 miejsce w kategorii Water, 7 miejsce w kategorii Interior, 3 miejsce w kategorii Exterior.

2020.07.04 – Maraton Polskiego Związku Nosework WoGa 2020 w Czarnowodzie:

  • Iwona i Sali oraz Paweł i Tytus – 1 miejsce,
  • Agnieszka i Wichurka – 3 miejsce,
  • Agnieszka i Jazz oraz Magda i Froda – 5 miejsce,
  • Klaudia i Ozzy oraz Dominika i Axel – 6 miejsce,
  • Arleta i Nobel oraz Paulina i Fama – 7 miejsce,
  • Ania i Figa oraz Aleksandra i Teri – 8 miejsce.

2020.06.21 – Testy ORT WoGa Nosework w Krakowie:

  • Arleta i Nobel – zdany test Urban Pre Intermediate,

2020.06.21 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Warszawie, kl. Novice:

  • Agnieszka i Jazz – 1 miejsce,
  • Magda i Froda – 4 miejsce,
  • Hanna i Power – 5 miejsce.

2020.06.13-22 – Wyzwanie WoGa edycja 3.2020:

  • Agnieszka i Wichurka – 10/10 pkt.
  • Ania i Figa – 10/10 pkt.
  • Arleta i Nobel – 10/10 pkt.
  • Edyta i Oda – 10/10 pkt.
  • Paulina i Timon – 10/10pkt.

2020.06.6-7 – Testy ORT WoGa Nosework w Warszawie:

  • Agnieszka i Jazz – zdany test Water Novice oraz Nature Pre Intermediate,

2020.06.06 – Testy ORT WoGa Nosework w Myślenicach:

  • Arleta i Nobel – zdany test Urban Novice oraz Discrimination Novice,

2020.05.31 – Zawody Polskiego Związku Nosework WoGa w Czarnowodzie, kl. Novice:

  • Iwona i Sali – 1 miejsce,
  • Paulina i Fama – 4 miejsce,
  • Paweł i Tytus – 5 miejsce.

2020.05.10 – Testy ORT WoGa Nosework w Czarnowodzie:

  • Iwona i Sali – zdany test Urban Novice,

2020.05.09-16 – Wyzwanie WoGa edycja 2.2020:

  • Ania i Figa – 10/10pkt.
  • Paulina i Fama – 10/10pkt.
  • Damian i Yuuki – 10/10pkt.
  • Arleta i Nobel – 10/10pkt.
  • Paulina i Timon – 10/10pkt.
  • Agnieszka i Wichurka – 10/10pkt.

2020.04.28 – Zawody Online o Coronę WoGa Nosework, cz. 2:

  • Paulina i Fama – 2 miejsce,
  • Damian i Yuuki – 3 miejsce,
  • Agnieszka i Wichurka – 4 miejsce,
  • Paulina i Timon – 5 miejsce.

2020.04.11 – Zawody Online o Coronę WoGa Nosework, cz. 1:

  • Agnieszka i Wichurka – 1 miejsce,
  • Paulina i Fama – 2 miejsce,
  • Damian i Yuuki – 4 miejsce.

2020.04.04-15 – Wyzwanie WoGa edycja 1.2020:

  • Paulina i Fama – 10/10pkt.
  • Ania i Figa – 10/10pkt.
  • Arleta i Nobel – 10/10pkt,
  • Paulina i Timon – 10/10pkt.
  • Agnieszka i Wichurka – 10/10pkt.

2020.03.15-25 – FreeWyzwanie WoGa Nosework:

  • Damian i Demon – udział w wyzwaniu,
  • Ania i Figa – udział w wyzwaniu,
  • Paulina i Timon – udział w wyzwaniu,
  • Agnieszka i Wichurka – udział w wyzwaniu.

2020.03.08 – Testy ORT WoGa Nosework w Jacni:

  • Paulina i Fama – zdany test Urban Novice i Water Novice,
  • Iwona i Sali – zdany test Nature Novice, Water Novice, Discrimination Novice,
  • Paweł i Tytus – zdany test Nature Novice, Urban Novice, Water Novice,
  • Edyta i Oda – zdany test Discrimination Novice, Water Novice,
  • Ania i Figa – zdany test Nature Novice, Water Novice.

2020.02.22 – Zawody treningowe Discrimination, WoGa Nosework:

  • Iwona i Sali, Dominika i Axel – 1 miejsce,
  • Aleksandra i Tery, Paweł i Tytus – 2 miejsce,
  • Anna i Figa – 3 miejsce.

2020.02.09 – Testy ORT WoGa Nosework w Warszawie:

  • Hanna i Power – zdany test Urban Novice,
  • Magda i Nina – zdany test Urban Novice,
  • Edyta i Oda – zdany test Nature Novice, Urban Novice,

2020.02.09 – Egzaminy Nosework Polska w Warszawie:

  • Hanna i Power – zdany test goździka,
  • Magda i Nina – zdany test pomarańczy i goździka.

2020.02.08 – Zawody Nosework Polska w Czarnowodzie:

  • Dominika i Axel – kat. interior, kl. 1 – 2 miejsce, kat. exterior, kl. 1 – 2 miejsce,
  • Paulina i Fama – kat. containers, kl. 1 – 3 miejsce, kat. interior, kl. 1 – 3 miejsce, kat. exterior, kl.1 – 3 miejsce,
  • Aleksandra i Tery – kat. water, kl. 1 – 3 miejsce, kat. containers, kl. 1 – 2 miejsce.

2020.01.25 – Egzaminy Nosework Polska w Czarnowodzie:

  • Dominika i Axel – zdane testy cynamonu, pomarańczy i goździka,
  • Klaudia i Ozzy – zdane testy cynamonu, pomarańczy i goździka,
  • Paulina i Fama – zdane testy cynamonu, pomarańczy i goździka,
  • Damian i Demon – zdany test cynamonu,
  • Aleksandra i Tery – zdane testy cynamonu, pomarańczy i goździka.

2019.11.15-2019.12.15 – Jesień 2019 Noseworkowe wyzwanie WoGa:

  • Dominika i Axel– udział w wyzwaniu,
  • Klaudia i Ozzy – udział w wyzwaniu,
  • Iwona i Sali – udział w wyzwaniu,
  • Ania i Figa – 1 miejsce,
  • Agnieszka i Wichurka – 3 miejsce,

2019.11.17 – Pokaz nosework WoGa w Zamościu:

  • Paulina i Fama – udział w pokazie,
  • Damian i Demon – udział w pokazie,
  • Damian i Cynamon – udział w pokazie.

2019.10.12-13 – Warsztaty WoGa „Czy psu potrzebny jest przewodnik?” w Warszawie:

  • Agnieszka i Wichurka – udział w warsztatach,
  • Zbigniew i Pepe – udział w warsztatach,
  • Fela i Jeżynka – udział w warsztatach.

2019.09.28-29 – Zawody Mistrzowskie PLN w Czarnowodzie:

  • Dominika i Axel – kat. pomieszczenia, kl. 0 – 3 miejsce, kat. teren, kl. 0 – 2 miejsce, kat. przedmioty, kl. 0 – 4 miejsce, kat. pojazdy, kl. 0 – 6 miejsce,
  • Ania i Figa – kat. pojazdy, kl. 0 – 3 miejsce, zaliczenie kat. teren, kl. 0,
  • Paulina i Fama – kat. przedmioty, kl. 0 – 2 miejsce,
  • Agnieszka i Wichurka – kat. teren, kl. 0 – 1 miejsce, kat. przedmioty, kl. 0 – 3 miejsce, kat. pojazdy, kl. 0 – 4 miejsce, kat. pomieszczenia, kl. 0 – 5 miejsce,
  • Damian i Demon – udział w zawodach,
  • Paweł i Tytus – kat. pomieszczenia, kl. 0 – 4 miejsce, kat. teren, kl. 0 – 3 miejsce, kat. pojazdy, kl. 1 – 2 miejsce, kat. przedmioty, kl. 1 – 3 miejsce,
  • Iwona i Sali – kat. pojazdy, kl. 0 – 2 miejsce, kat. przedmioty, kl. 0 – 1 miejsce,

2019.09.28 – Testy zapachowe PLN w Czarnowodzie:

  • Iwona i Sali – zdany test pomarańczy

2019.08.31 – Maraton WoGa Light w Czarnowodzie:

  • Dominika i Axel – udział w Maratonie,
  • Ania i Figa – udział w Maratonie,
  • Agnieszka i Wichurka – 3 miejsce,
  • Iwona i Sali, Paweł i Tytus – 2 miejsce,
  • Damian i Demon – udział w Maratonie,

2019.08.04 – Testy zapachowe PLN we Wrocławiu:

  • Paulina i Fama – zdane testy pomarańczy i goździka

2019.06.30 – Testy zapachowe PLN w Czarnowodzie:

  • Damian i Demon – zdane testy cynamonu, pomarańczy i goździka,

2019.06.01 – Zawody Mistrzowskie PLN w Warszawie:

  • Paulina i Fama – udział w zawodach, kl. 0,
  • Damian i Luna – udział w zawodach, kl. 0,
  • Paweł i Tytus – kat. teren, kl. 0 – 2 miejsce, kat. przedmioty, kl. 0 – miejsce 2,
  • Iwona i Sali – udział w zawodach, kl. 0,

2019.06 – Obóz WoGa w Czarnowodzie:

  • Dominika i Axel – udział w obozie,
  • Klaudia i Czaki – udział w obozie,
  • Agnieszka i Wichurka – udział w obozie

2019.05.18 – Zawody Mistrzowskie PLN w Czarnowodzie:

  • Dominika i Axel – kat. teren, kl. 0 – 4 miejsce, kat. pomieszczenia, kl. 0 – 2 miejsce,
  • Paulina i Fama – kat. pomieszczenia, kl. 0 – 1 miejsce, kat. teren i przedmioty, kl. 0 – 2 miejsca, kat.pojazdy, kl. 0 – 3 miejsce,
  • Damian i Luna – udział w zawodach, kl. 0,
  • Paweł i Tytus – kat. pojazdy, kl. 0 – 2 miejsce, kat. przedmioty, kl. 0 – 3 miejsce,
  • Iwona i Sali – kat. pojazdy, kl. 0 – 1 miejsce, kat. przedmioty, kl. 0 – 4 miejsce,

2019.05.04 Testy zapachowe PLN w Czarnowodzie:

  • Dominika i Axel – zdany test pomarańczy i goździka,
  • Paulina i Fama – zdany test cynamonu,
  • Damian i Luna – zdany test cynamonu,
  • Klaudia i Czaki – zdany test cynamonu

2019.05.01 Wiosna 2019 Noseworkowe wyzwanie WoGa:

  • Dominika i Axel, Klaudia i Czaki – 3 miejsce,
  • Agnieszka i Wichurka – 1 miejsce

2019.04.14 Zawody Freestylowe w Czarnowodzie:

  • Dominika i Axel – udział w zawodach,
  • Ania i Figa – udział w zawodach,
  • Agnieszka i Wichurka – udział w zawodach,
  • Paulina i Fama – 1 miejsce,
  • Iwona i Sali – 2 miejsce

2019.03.23-24 Zawody o Mistrzostwo PLN w Czarnowodzie:

  • Dominika i Axel – kat. przedmioty, kl. 0 – 4 miejsce, kat. pomieszczenia, kl. 0 – 5 miejsce;
  • Ania i Figa – udział w zawodach, zaliczenie kat. pomieszczenia, kl. 0,
  • Agnieszka i Wichurka – kat. pojazdy, kl. 0 – 3 miejsce,
  • Marzena i Desia – kat. pomieszczenia i przedmioty, kl. 0 – 1 miejsca, kat. teren, kl. 0 – 2 miejsce,
  • Iwona i Sali – kat. pojazdy, kl. 0 – 2 miejsce, kat. przedmioty, kl. 0 – 3 miejsce,

2019.01.27 Testy zapachowe PLN w Lublinie:

  • Dominika i Axel – zdany test cynamonu,
  • Ania i Figa – zdany test goździka,
  • Agnieszka i Wichurka – zdane testy cynamonu, pomarańczy i goździka,
  • Iwona i Sali – zdane testy cynamonu i goździka,
  • Paweł i Tytus – zdane testy cynamonu, pomarańczy i goździka,
  • Marzena i Desia – zdane testy cynamonu i goździka,