Lokalizacja:Polska
WoGa Nosework Aktualności Maraton WoGa 2020 – otwarte zapisy.

Maraton WoGa 2020 – otwarte zapisy.

Od dziś czekamy na zgłoszenia zespołów do: Maraton WoGa 2020. Jeden zespół to: 2 osoby + 2 psy na maraton 🙂

Osobom, które nie są zbyt zorientowane w tej nowej formule zawodów nosework przybliżymy tu krótko cechy charakterystyczne. Przede wszystkim to wielka impreza :). Samo chowanie próbek trwa ponad tydzień.. Jest aż 300 próbek do odnalezienia!

Ilość uczestników również robi wrażenie, a w tym roku nie mamy ograniczenia, chcemy by możliwie najwięcej osób i psów się bawiło :).

Maraton Woga 2019 trwał prawie cały dzień, sam czas na odnajdowanie próbek to 3 godziny! Na dodatek teren zawodów jest duży i bardzo zróżnicowany. W zeszłym roku ringi były na łące, w lesie, zagajniku, wąwozie.

Krótka relacja z zeszłorocznego maratonu: https://youtu.be/3nS9-oMvadk

Co więc trzeba zrobić, by uczestniczyć z całą pewnością w największej imprezie nosework w Polsce? Po pierwsze nie bać się nowego wyzwania! Nie musisz prawdziwym maratończykiem ;), nie musisz pracować przez 3 godziny, nie musisz…

Po drugie – wypełnić zgłoszenie.

Po zapisaniu się i uiszczeniu opłaty oczekiwać na zaproszenie do grupy na fb, gdzie będą umieszczane wszystkie informacje :). Tam też na długo przed imprezą wiele się dzieje ;).

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, absolutnie niepowtarzalną atmosferę, bardzo trudne warunki, ale również łatwiejsze ringi. Na pewno będziesz wspominać maraton WoGa 2020 przez lata!

Related Posts