Lokalizacja:Polska
WoGa Nosework Aktualności Pierwsze testy ORT 09.02.2020 w Warszawie

Pierwsze testy ORT 09.02.2020 w Warszawie

09.02.2020 roku odbyły się pierwsze testy ORT WoGa :). Psiaki poszukiwały naturalnego cynamonu oraz hydrolatu eukaliptusowego w kategoriach urban, natura i dyskryminacja.

Wszystkie kategorie odbywały się na zewnątrz, w Wesołej w godzinach popołudniowych. Ostatnie zespoły startowały po zmierzchu, jednak nie było to dla nich problemem. Na dodatek warunki pogodowe były trudne. Temperatura była niska, ale największe znaczenie dla startujących miał bardzo silny wiatr (tego dnia wiele lotów w Polsce zostało odwołanych lub samoloty musiały lądować na innych lotniskach niż docelowe ze względu na niebezpiecznie mocne podmuchy wiatru).

Startujący podzieleni byli na mniejsze grupy, by maksymalnie skrócić czas oczekiwania na starty, a także zapewnić jak największy komfort psom. Większość zespołów miała swoje „osobiste” ringi, czyli do swojego wyłącznie startu. Ideą testów ORT, nie tylko tych które odbyły się 09.02.2020 jest właśnie ograniczenie wpływu na ring przez inne startujące wcześniej zespoły. Dlatego w miarę możliwości będziemy tak przygotowywać obszary do przeszukania by były one na wyłączność startującego zespołu.

Testy ORT WoGa 09.02.2020 Warszawa Edyta i Oda

Wielkie gratulacje dla Joanna Stefanska z Mrówką i Esme, Agnieszka Samolej z Jazzem, Hanna Wingrowicz z Powerem, Magdalena Solnicka z Niną, Karolina Skłodowska-Jaros z Dendim, Edyta z Odą :). Dziękujemy za starty, zaangażowanie, humor i świetną współpracę z psami :). To było wspaniałe doświadczenie, mamy dużo filmów do analiz.

Testy ORT WoGa Nosework 09.02.2020 Warszawa Agnieszka i Jazz

Niektóre filmy można już obejrzeć na naszym kanale youtube:
https://www.youtube.com/playlist…

testy ORT WoGa 09.02.2020 Warszawa Joanna i Mrówka

Regulamin testów dostępny jest tutaj: https://woganosework.pl/regulamin-ort/

Zapraszamy

Related Posts