Lokalizacja:Polska
WoGa Nosework Aktualności Staż instruktorski Agnieszka Samolej

Staż instruktorski Agnieszka Samolej

Niezmiernie miło nam poinformować, że staż instruktorski w WoGa rozpoczęła Agnieszka Samolej.

Agnieszka jest zoopsychologiem, trenerem psów, mgr inż. zootechniki, technikiem weterynarii, a także certyfikowanym instruktorem nose work.

Jest również wykładowcą na kursie „Zoopsycholog” na uczelni SGGW w Warszawie.

Posiada także uprawnienia trenera i behawiorysty Centre of Applied Pet Ethology oraz dyplomy potwierdzające kwalifikacje MEN. W 2019 roku była jedną z dwóch osób w Polsce przynależących do kręgu szkoleniowego „IC Peeps Susan Garrett”.

W nose work uwielbia uczenie psa systematyczności przeszukiwania, budowanie motywacji i wspólnej pasji. Podczas treningów szczególnie zwraca uwagę na dostosowanie ich do możliwości psa. Niezwykle istotne są dla niej również emocje psa i jego wrażliwość.

Stale poszerza swoją wiedzę trenerską uczestnicząc w wielu seminariach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych instruktorów z całego świata. ​Na swoich szkoleniach posługuje się pozytywnymi wzmocnieniami, pozwalającymi uzyskać doskonałe porozumienie właściciela ze swoim psem. W swojej pracy jako behawiorysta szczególnie interesuje się tematyką lęku separacyjnego u psów. Pisała na ten temat pracę magisterską, inżynierską oraz publikacje prasowe.

Od 2005 r. prowadzi hotel dla psów „Oczami Psa”. Od połowy roku 2019 przynależy również do grupy tropieniowej „Scent Master”, gdzie uczy się sztuki mantrallingu.

Jest przewodnikiem 3 psów: labrador Jive (10 lat), border collie Zuri (5 lat), oraz border collie Jazz (3 lata). Z Jazzem z powodzeniem startuje na zawodach pasterskich, a także nose workowych.

Agnieszka jest członkiem klubu WoGa: https://woganosework.pl/czlonkowie/

Więcej informacji o Agnieszce można znaleźć tutaj: https://www.oczamipsa.pl/

Agnieszka jest jedną z dwóch osób, które rozpoczęły staż instruktorski w WoGa Nosework.

Related Posts