Lokalizacja:Polska
WoGa Nosework Aktualności Testy ORT 9-10 maja Warszawa, Zamość

Testy ORT 9-10 maja Warszawa, Zamość

9 maja odbyły się testy ORT w Warszawie. Mimo wysokiej temperatury i naprawdę trudnych ringów psy pięknie pracowały, dały z siebie wszystko.

Discrimination ORT WoGa Nosework, Warszawa 9 maja 2020
Discrimination

Najtrudniejsza okazała się kategoria Discrimination i to na poziomie Novice jak i Pre Intermediate. Tak, tak, dziś pierwszy zespół startował na wyższym poziomie niż Novice, i to od razu w 2 kategoriach. Gratulacje dla Agnieszka Samolej i Jazz!

Urban ORT WoGa Nosework 9 maja 2020, Warszawa
Urban

Pierwsze starty mają za sobą również Magda Kierszniewska z Frodą, Katarzyna Laczycka z Bintik i Carlosem oraz Natalia Kujawa z Amber. Ich piękne starty można zobaczyć na naszym kanale youtube, tutaj proszę start Amber w kategorii Water: https://youtu.be/Md8QFaGDGgg
Gratulacje dla wszystkich zespołów, to była naprawdę dobra robota.

Dekoracja ORT WoGa Nosework 9 maja 2020, Warszawa
Dekoracja

10 maja zaś koło Zamościa Tytus Sali podeszli pierwszy raz do ORT WoGa poziomu Preintermediate Natura, Urban, Woda i Dyskryminacja. Ringi w kategoriach Urban pre, natura pre i woda były bardzo wymagające, nie tylko pod względem umiejętności węchowych, ale również koordynacji ruchowej. I to zarówno od przewodnika jak i psów. Piękne przeszukania, super czytanie psów, komunikacja zespołów. O braku zaliczenia zaważyły tylko drapnięcia przy oznaczeniu niektórych próbek. Poza tym psy były doskonale przygotowane kondycyjnie i noseworkowo.

Water ORT WoGa Nosework 10 maja 2020, Zamość
Water

10.05.2020 zespół Sali i Iwona zdobyły tytuł Master of Novice. Są drugim teamem, któremu to się udało. Gratulacje. Zaliczyły w pięknym stylu ostatnią z kategorii Urban. Wszystkie kategorie dziewczyny zaliczały za pierwszym razem.

Master of Novice ORT WoGa Nosework 10 maja 2020 Zamość
Master of Novice

Jeszcze raz ogromne brawa👏👏👏👏.Upominki od naszych partnerów firmy Brit i Carnilove Polska jak najbardziej zasłużone, bo ciężką robotę psy wykonały.

W czerwcu kolejne testy ORT w Warszawie i w Myślenicach – jak zawsze tak i tym razem będzie zupełnie inne miejsce, inne warunki.

Warszawa: https://woganosework.pl/event/testy-ort-warszawa/

Myślenice: https://woganosework.pl/event/testy-ort-myslenice/

#ORT #ORTWoGa #ORTWoGaNosework #noseworking #odortest #odortests #odorrecognitiontest #wykrywaniezapachów #detekcjazapachów #noseworkwarszawa #noseworkinPoland #noseworkwPolsce #odordetection #noseworkinPoland

Related Posts