Lokalizacja:Polska
WoGa Nosework Bez kategorii Polski Związek Nosework WoGa

Polski Związek Nosework WoGa

Polski Związek Nosework „WoGa” to organizacja skupiająca ludzi, dla których wykrywanie zapachów to pasja i hobby, sposób na spędzenie czasu z psami. Utworzyły ją dwie instruktorki nosework: Joanna Wolak i Sylwia Gajewska. Połączyła je wspólna pasja i wizja rozwoju nosework oraz…. kolor różowy. Startują ze swoimi psami w zawodach o ściśle określonych regulaminach w Polsce, ale jednocześnie nie ograniczają się do schematów. Szukając cały czas nowych inspiracji biorą udział w zagranicznych zawodach, warsztatach i seminariach organizowanych przez różnych trenerów i sędziów. Dzięki temu mają mnóstwo pomysłów, którymi chcą dzielić się z innymi. Więcej informacji: https://woganosework.pl/o-instruktorkach/

Misją organizacji jest propagowanie niestandardowego podejścia i wszechstronnego wykorzystania detekcji zapachów. WoGa integruje ludzi, którzy pokochali wykrywanie zapachów, lubią wyzwania i potrafią wyjść poza schematy.

Celem WoGa jest trafienie do szerokiego grona ludzi z psami, zarówno do tych, którzy chcą brać udział w zawodach, ale również do tych, którzy potrzebują wsparcia i motywacji do trenowania „w domu”. W tej dyscyplinie nie ma ograniczeń, ćwiczyć może każdy pies. Dlatego nadrzędnym celem WoGa jest upowszechnienie nosework, by trafił „pod strzechy” i „na salony”.

Polski Związek Nosework „WoGa” swoje cele i misje realizuje przez organizację zawodów oraz testów ORT. Ważnymi wydarzeniami są też internetowe wyzwania i Maraton – największe zawody wykrywania zapachów w Polsce.

Bardzo charakterystyczną cechą WoGa jest klub WoGa służący wzajemnemu wsparciu, motywacji i inspiracji.

WoGa ma fanpage na fb: https://www.facebook.com/woganosework/ oraz kanał youtube: https://www.youtube.com/channel/UCJJLo9s_trXK0Mpds-1sn_w?view_as=subscriber

Related Posts