Lokalizacja:Polska
WoGa Nosework Aktualności Zawody discrimination, WoGa Nosework

Zawody discrimination, WoGa Nosework

zawody discrimination WoGa Nosework w Czarnowodzie

22.02.2020 roku odbyły się treningowe zawody „Discrimination” w Czarnowodzie. Do przeszukania było 5 ringów: od najłatwiejszego do najtrudniejszego.

Zawody WoGa do łatwych nie należą. Liczy się wrażliwość psiego nosa, współpraca zespołu i strategia. Czas nie jest wyznacznikiem sukcesu. Do końca nigdy nie wiadomo, kto wygra. Przedmioty do przeszukania były trudne i nigdzie do tej pory niespotykane.

Pomimo trafiających się punktów minusowych humor wszystkim dopisywał. Paweł z Tytusem szli łeb w łeb z Sali i Axelem z Dominika. Można było przypuszczać, że między nimi rozegra się walka o 1 miejsce 🙂 . Jednak Paweł postanowił oddać dziewczynom to zaszczytne miejsce zdobywając 10 pkt minusowych na ostatnim ringu. 😁. I tak z 15 nazbieranych pkt pozostało mu 5 czyli tyle samo co Terremu z Aleksandra i zajęli we czwórkę drugie miejsce. Tutaj można obejrzeć jak z jednym ringów radził sobie Paweł z Tytusem: https://youtu.be/OfUYtTYxtVE

Sali z Iwoną szły jak burza popełniając drobne błędy, którymi nazbierały kilka minusowych pkt, podobnie Dominika z Axelem. I już wydawało się, że złoto będzie należało do Sali, ale Dominika jedną ryzykowną decyzją sprawiła, że stanęły na najwyższym podium razem. W ostatnim ringu zgłosiła pusty ring zdobywając dodatkowe 4 pkt. a za wszystko 17.

Figa z Anią zajęły trzecie miejsce zdobywając w sumie trzy pkt, bo minusowe też się trafiły , a panna Figa uparcie twierdziła, że ona w takich wiejskich warunkach to pracować nie będzie i stąd wychodzi a nawet nie wchodzi 😂 . Terri natomiast jak to terier, miał ważniejsze sprawy do wywęszenia.

Zawody discrimination to zabawa i rywalizacja do końca. Jedna decyzja przewodnika mogła zupełnie zmienić kolejność. Brak presji czasu sprawia, że jest mniej nerwowo. Do tego pogoda, jak zwykle w Czarnowoda, gdzie diabeł mówi – dobranoc dopisała. Serdecznie dziękujemy sponsorom za super extra nagrody . BritCarnilove Polskaesmaczki.plFish4dog

Szczegółowe informacje o zawodach: https://woganosework.pl/event/zawody-treningowe-rzedy-przedmiotow/

Related Posts